KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713027
nr 1471 3027
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Röd lönn". Signerad a tergo. Olja på duk, 81x69 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:55:27
26/5 07:02:25
100 kr
30/5 19:45:00
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano